2023 Dergi : www.2023.gen.tr Karizma Dergisi : www.karizmadergisi.com
Abonet Dergi : www.abonet.net Kayıp Dünya : www.kayipdunya.com
AdanZye : www.adanzye.com Kazete : www.kazete.com.tr
Adres Dergisi : www.adresdergi.com.tr Kedim ve Ben Dergisi : www.kedimveben.com
Afiyetle : www.afiyetledergisi.com Kırmızı Dergisi : www.gazetevatan.com/kirmizi
Ailem ve Ben : www.ailemveben.com.tr Kızıl Bayrak Dergisi : www.kizilbayrak.org
Akademi Dergisi : www.akademi.nl Kimse Duymasın : www.kimseduymasin.com
Akademik Araştırmalar Dergisi : www.academical.org/dergi Kobi-Efor : www.kobi-efor.com.tr
Aksiyon Dergisi : www.aksiyon.com.tr Komikaze : www.komikaze.net
Akvaryum Dergisi : www.akvaryumdergisi.com Konut Dergisi : www.konutdergisi.com
Alem Dergisi : www.alem.com.tr Konvoy Dergisi : www.konvoydergisi.com
Altınoluk Dergisi : www.altinoluk.com Köprü Dergisi : www.koprudergisi.com
Altyazı Sinema Dergisi : www.altyazi.net Kurtuluş Cephesi Dergisi : www.kurtuluscephesi.com
Anadolu Dergisi : www.anadolu.be Kuzey Yıldızı Dergisi : www.kuzeyyildizi.com
Anadolu Gençlik Dergisi : www.anadolugenclik.com.tr Kültür ÖSS : www.kultuross.com
Anne Bebek Dergisi : www.annebebek.com.tr Kültür ve İletişim : ilef.ankara.edu.tr
Anses Net : www.ansesnet.com Laminart Dergisi : www.laminart.net
Ansiklopedya : www.ansiklopedya.com Leman : www.leman.com.tr
Antalya Life : www.antalyalife.org Level : www.level.com.tr
Antika Dergisi : www.pdergisi.com Lezzet Dergisi : www.lezzet.com.tr
Araba Dergisi : www.arabadergisi.com MacLine : www.macline.com.tr
Arı Dergisi : www.ari-magazin.com Magazin Forever : www.magazinforever.com
Art Decor : www.artdecor.com.tr Maison Française : www.maisonfrancaise.com.tr/dergi
Astroloji Dergisi : www.astrolojidergisi.com Makine İhtisas Dergisi : www.makineihtisas.com
Atlas Dergisi : www.kesfetmekicinbak.com Marketing Türkiye : www.marketingturkiye.com
Ay Vakti : www.ayvakti.net Matbaa Teknik : www.matbaateknik.com.tr
Aydınlık Dergisi : www.aydinlik.com.tr Matbuat Dergisi : www.matbuat.com
Bak Dergisi : www.bakdergisi.com Mediacat Online : www.mediacatonline.com
Başkan Dergisi : www.baskandergisi.com Medikal Bakış Dergisi : www.medikalbakis.net
Berceste Dergisi : www.bercestedergisi.com Medikal Yayıncılık : www.mebas.com.tr
Beyan Dergisi : www.beyan.com.tr Medyakronik : www.medyakronik.com
Beyaz Butik : www.beyazbutik.com.tr Metal Monster : www.metalmonster.net
Bilgisayar Gazetesi : www.bilgisayargazetesi.com Mezun : www.mezun.com
Bilim ve Teknik : www.biltek.tubitak.gov.tr Microsoft Life : www.microsoft.com/turkiye/mslife
Bilim ve Ütopya : www.bilimutopya.com.tr Mihenk Dergisi : www.mihenk.gr
Birikim Dergisi : www.birikimdergisi.com Mimarlık Dergisi : www.mimarlarodasi.org.tr/mimarlikdergisi
Birikinti : www.birikinti.com Mobilya Dekorasyon Dergisi : www.mobilyadergisi.com.tr
Biyotek Dergisi : www.biyotek.com.tr Mobimag : www.mobimag.com
Biyotek Dergisi : www.biyotek.com.tr Mor Adam : www.moradam.com
Bizim Aile : www.yeniasya.de/bizimaile Moral Dünyası Dergisi : www.moraldergisi.com
Blue Jean : www.bluejean.com.tr Motor Sporları : www.motorsporlari.net
Boncuk Sanatı Dergisi : www.boncuksanati.com Mutfak Rehberi : www.mutfakrehberi.com.tr
BT Haber : www.bthaber.com.tr Müdafaa-i Hukuk : mudafaaihukuk.cjb.net
BT Net : www.btnet.com.tr Müneccim : www.muneccim.com
BT Vizyon : www.btvizyon.com.tr Nalburiye Dergisi : www.nalburiyedergisi.com
Burda : www.burda.com.tr/dergi National Geographic : www.nationalgeographic.com.tr
Bütün Dünya : www.butundunya.com Netpano : www.netpano.com
Byte : www.byte.com.tr Netyorum : www.netyorum.com
Capital Dergisi : www.capital.com.tr Nida Dergisi : www.nidadergisi.com
Carpediem Dergisi : www.carpediemdergi.com Nokta Dergisi : www.noktadergisi.com.tr
Chip : www.chip.com.tr Okuyanus : www.okuyanus.com.tr
Cine Tarım Dergisi : www.cine-tarim.com.tr/dergi Orkun : www.orkun.com.tr
City Club : www.cityclubde.com Orta Şekerli : www.ortasekerli.com
Cornucopia : www.cornucopia.net Oto Bülten Dergisi : www.otobulten.com
Cosmopolitan : www.cosmodergi.com Oyuncu Dergisi : www.oyuncu.com.tr
Çağdaş Eğitim Dergisi : www.cagdasegitim.org Parke Dekorasyon : www.parkedekorasyon.net
Çalakalem : www.calakalem.com PC Extra : www.pcextra.com.tr
Çekirdek Sanat : www.cekirdeksanat.com PC Tech : www.pctech.com.tr
Çoluk Çocuk Dergisi : www.colukcocuk.com.tr PC Time : www.pctime.com.tr
Çözüm Dergisi : www.cozumdergisi.com PC World : www.pcworld.com.tr
Deniz Magazin : www.denizmagazin.com.tr PCNet Dergisi : www.pcnet.com.tr
Dergibi : www.dergibi.com Pencere Dergisi : www.penceredergisi.com
Deri Leather Fashion : www.derileatherfashion.com Penguen Dergisi : www.penguen.com
Derkenar : www.derkenar.com Photo Digital : www.photodigital.com.tr
Dev Adam Dergisi : www.devadam.net Pivot Basketbol ve Gençlik Dergisi : www.pivotbasket.com
Diyalog Avrasya : www.da.com.tr Platin Dergisi : www.platindergisi.com.tr
Dizayn Konstrüksiyon : www.dizayn.com Popüler Bilim : www.populerbilim.com.tr
Doğu Batı Dergisi : www.dogubati.com Ralli Spor : www.rallispor.com
Doktor Dergisi : www.doktordergisi.com Resort Dergisi : www.resortdergisi.com
Düşünen Adam Elektronik Dergisi : www.dusunenadam.com.tr Reyon Net : www.reyon.net
Ekolife : www.ekolife.com.tr Sanayi Dergisi : www.sanayidergisi.com.tr
Ekovitrin : www.ekonomivitrini.com Sayha Dergi : www.sayhadergi.com
Elegans : www.elegans.com.tr Sayıklamalar : www.sayiklamalar.com
Elektrik Dergisi : www.elektrikdergisi.com Seksek Kültür Sanat Dergisi : www.seksek.com
Elele : www.elele.com.tr Semerkand Dergisi : www.semerkand.com.tr
Elle Dergisi : www.elle.com.tr Serbest Düşme : www.konsept.com.tr/serbestdusme
EMO Makina Market Dergisi : www.emomakinemarket.com Shock Haber Dergisi : www.shockhaber.com
Endüstri Otomasyon Dergisi : www.eksenotomasyon.com.tr Shop Vizyon : www.shopvizyon.com
Erkek Adam Dergisi : www.erkekadam.com Sınav Dergisi : www.sinavdergisi.com.tr
Ev & Kültür : www.evkultur.com Sızıntı İlim Kültür Dergisi : www.sizinti.com.tr
Feyz Dergisi : www.feyzdergisi.com Sign Graphic Açıkhava Reklam Dergisi : www.signgraphic.com.tr
Final Dergisi : www.final.com.tr Sigorta Dünyası : www.sigortadunyasi.com.tr
Focus : www.focusdergisi.com.tr Sinema Dergisi : www.sinema.com
Formsante : www.formsante.com.tr Sistem İnşaat İhale Haber Dergisi : www.sistemdergisi.com
Fotograf Dergisi : www.fotografdergisi.com Skylife : www.thy.com/en-INT/corporate/skylife/index.aspx
Fotoğrafya : www.fotografya.gen.tr Sol Dergisi : www.soldergisi.com
Gaziler Dergisi : www.gazilerdergisi.com Sole Magazin : www.solemagazin.com
Gazoz Ağacı : www.gazozagaci.com Sosyo Ekonomi Dergisi : www.sosyoekonomi.com
Genç Beyin : www.gencbeyin.org Söz Ola Dergisi : www.sozola.com
Geniş Açı : www.genisaci.com Stradigma : www.stradigma.com
Gerçek Hayat : www.gercekhayat.com Susma Dergisi : www.susma.com.tr.tc
Gergin Dergi : www.gergindergi.net Süper Alışveriş Dergisi : www.super-dergi.com
Gonca Dergisi : www.goncadergisi.com Şehir & Başkan Dergisi : www.sehirvebaskan.com
Grafi 2000 : www.grafi2000.com Tai : www.tai.com.tr
Haber Objektif : www.haberobjektif.net Tanyeri : www.tanyeri.net
Hafta Sonu Dergisi : www.analihaftasonu.com.tr Tasfiye Dergisi : www.tasfiyedergisi.com
Hakikat Dergisi : www.hakikat.com Tek Borsa Dergisi : www2.vatanim.com.tr
Haksöz Yayıncılık : www.haksoz.net Tekstil & Teknik Dergi : www.tekstilteknikmagazine.com
Hastane Dergisi : www.hastanedergisi.com Tekstil Araştırma Dergisi : www.tad.com.tr
Hekimim Dergisi : www.hekimim.com Tekstil Teknoloji Dergisi : www.tekstilteknoloji.com.tr
Hey Girl : www.heygirl.com.tr/dergi Tele.com.tr : www.tele.com.tr
Hi-Tech : www.hi-tech.com.tr Telepati Dergisi : www.telepati.com.tr
Hobi Yetenek : www.kendinyap.com.tr Tempo Dergisi : www.tempodergisi.com.tr
Human Resources : www.hrdergi.com Timeout Istanbul : www.timeoutistanbul.com
Hür Gökbayrak : www.hurgokbayrak.com Tiyatrom Dergisi : www.tiyatrom.com
IT Business : www.itb.com.tr TKDX Düşünce ve Sanat Dergisi : www.tkdx.com
İktibas Dergisi : www.iktibas.info Tombak : www.tombak.com.tr
İleri Dergisi : www.ileri2000.org Tribün Dergi : www.tribundergi.com
İlerici Gençlik Dergisi : www.ilericigenclik.org Tüketici Dergisi : www.tuketicidergisi.com
İlk Adım Dergisi : www.ilkadimdergisi.com Türk Dili Dergisi : www.turkdilidergisi.com
İlmi Araştırma : www.arastirma.org Türk Edebiyatı Vakfı Dergisi : www.turkedebiyati.com
İlmi Mercek Dergisi : www.mercek.org Türk Yurdu Dergisi : www.turkyurdu.com.tr
İndigo Dergisi : www.indigodergisi.com Türkiye Çocuk Dergisi : www.turkiyecocuk.com.tr
İnfomag : www.infomag.com.tr Uçan İnek : www.angelfire.com/ok/dergi
İnsanca Sanat Dergisi : www.insanca.com Yarın Dergisi : www.yarindergisi.com
İstanbul Life : www.istanbullife.com.tr/dergi Yasak Meyve Dergisi : www.yasakmeyve.com
İşletme ve Finans Dergisi : www.isletme-finans.com Yelken Dünyası : www.yelkendunyasi.com
İzmir Life : www.izmirlife.com.tr Yemek Zevki : www.yemekzevki.com.tr
Kadınca Dergisi : www.kadinca.net Yeni Aktüel : www.yeniaktuel.com.tr
Kadınvizyon : www.kadinvizyon.com Yeni Dünya Dergisi : www.yenidunyadergisi.com
Kara Kalem : www.karakalem.net Yeni Hayat : www.yenihayat.com
Kara Mecmua : www.mecmu-a.org Yeni Türkiye : www.yeniturkiye.com
Kardelen Dergisi : www.kardelendergisi.com Yeni Ümit Dergisi : www.yeniumit.com.tr
Kargo Haber : www.kargohaber.com Yitik Ülke : www.yitikulke.com
  Zafer Bilim Araştırma Dergisi : www.zaferdergisi.com
  Zip İstanbul : www.zipistanbul.com
  Zirve Dergileri : www.zirvedergileri.com